Oznámení o ukončení správy alertů prostřednictvím e-mailů s odkazy

Rádi bychom vás informovali, že systém tzv. klikacích mailů s odkazy bude 28. července 2022 ukončen a nahrazen jednorázovými omezenými přístupy do Systému pro správu alertů (AMS NOOL). 

Jakmile vznikne alert na léčivý přípravek na MAH, který není doposud registrován v AMS NOOL, systém automaticky vygeneruje odkaz, který bude zaslán na příslušnou e-mailovou adresu (adresy). Odkaz bude aktivní 90 dní. Během této doby budete moci v AMS NOOL s alertem pracovat, jako byste byli připojeni do plného prostředí. Správa však bude omezena pouze na konkrétní alert, ke kterému byl jednorázový přístup vygenerován.

Pro úplný přístup k alertům s využitím mnoha užitečných funkcí, vám i nadále velmi doporučujeme připojení do ostrého prostředí AMS NOOL. V našem, již několik let provozovaném a uživatelsky příjemném systému, můžete mimo jiné své alerty různě filtrovat, anonymně komunikovat ve dvoujazyčném prostředí s koncovými uživateli nebo s NOOL pomocí přednastavených zpráv nebo interního messengeru, a samozřejmě alerty také uzavírat. Systém dále nabízí přehledný dashboard s řadou grafů pro rychlý náhled na požadované období.

Nabídka možností AMS NOOL je opravdu velmi pestrá, což je jeden z mnoha důvodů, proč nás stále více uživatelů žádá o přístup. Systém je zcela zdarma! O AMS NOOL naleznete více infromací zde.

Zakládající členové organizace

Přidružené organizace

© Copyright 2024 Národní organizace pro ověřování pravosti léčiv, z.s
redakční systém Kompletweb | Neofema, s.r.o.